Sprawdź naszą ofertę

Oferta materiałów budowlanych

 

POROTHERM 25 KLIMA + PROFI
w cenie brutto 9,20 zł/szt*

 

* o szczegóły zapytaj Handlowców

Nasze oddziały

Profesjonalne Centrum Budowlane

Białystok, ul. Elewatorska 13

Godziny otwarcia: 

pon- pt  7:00 - 16:00, sob - nieczynne

kamir@kamirphu.pl

 

Centrum Dachowe

Białystok, ul. Konstantego Ciołkowskiego 171

Godziny otwarcia: 

pon- pt 7:00 - 16:00, sob - nieczynne

centrumdachowe@kamirphu.pl

KAMIR

Firma „Kamir” rozpoczęła działalność dystrybucyjną materiałów budowlanych  w 1994 roku.
Za główny cel postawiliśmy sobie nawiązanie bezpośredniej współpracy z renomowanymi producentami.
Jesteśmy sprawdzonym dostawcą w segmencie stali budowlanej, materiałów ściennych, dachów, systemów izolacyjnych, elewacji, stolarki okiennej dachowej i drzwiowej, bram garażowych , ogrodzeń, elementów małej architektury oraz materiałów wykończeniowych.
Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi inwestorów indywidualnych, firm budowlanych i rzemieślniczych, odbiorców hurtowych oraz podmiotów zagranicznych, zarówno na etapie sprzedaży z profesjonalnym doradztwem i wyceną, transportem oraz rozładunkiem u klienta, jak i szeroko rozbudowanego serwisu posprzedażnego.

 

Dzięki przystąpieniu w 2003 roku do grupy zakupowej Polskie Hurtownie Materiałów Budowlanych zwiększyliśmy nie tylko nasze możliwości zakupowe, ale również wymianę doświadczeń oraz informacji handlowych w skali całego kraju.

 

Jesteśmy również członkiem Wschodniego Klastra Budowlanego - Krajowego Klastra Kluczowego  
dzięki czemu jako firma możemy uczestniczyć w transferze wiedzy, technologii i innowacyjnych rozwiązań pomiędzy największymi firmami z branży budowlanej, instytucjami otoczenia biznesu, jednostkami naukowo – badawczymi naszego regionu.

Od ponad 25-tu lat niezmienna jest filozofia naszej Firmy:

 • gwarantujemy najwyższą jakość materiałów, wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty
 • dysponujemy profesjonalną kadrą w zakresie doradztwa oraz obsługi
 • pomagamy spełnić każde architektoniczne marzenie
 • naszym celem jest zadowolenie klienta


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

KAMIR SOLIDNY PARTNER OD PONAD 25 LAT.

 


 Dane rejestrowe:  KAMIR PHU SP. Z O.O.  |  REGON: 052152301  |  NIP: 5422790903

 

 

Klauzula informacyjna RODO

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 RODO informujemy, że:

 1. Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest KAMIR PHU Sp. z o. o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Elewatorska 13.
 2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferowanych produktów i usług, zamówień, zawierania umów sprzedaży, dostaw oraz spraw finansowych, wynikających ze współpracy ze spółką KAMIR PHU Sp. z o. o.
 3. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest Pani/Pana zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
 4. Pani/Pana dane mogą być udostępniane organom państwowym w związku z prowadzonym przez nie postępowaniem w ramach obowiązującego prawa.
 5. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich w rozumieniu ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres współpracy ze spółką KAMIR PHU Sp. z o. o., a po jej zakończeniu przez okres 6 lat kalendarzowych. W przypadku wystąpienia zaległości płatniczych, okres 6 lat liczony będzie od momentu uregulowania wszystkich należności.
 7. Posiada Pani/Pan prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 8. Jeśli uzna Pani/ Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących, narusza przepisy, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego ochronę danych osobowych, to jest Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (po 25 maja 2018r. Urząd Ochrony Danych Osobowych).
 9. Podanie przez Panią/Pana danych i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celu przesyłania informacji dotyczących oferowanych produktów i usług, zamówień, zawierania umów sprzedaży, dostaw oraz spraw finansowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji celu.
 10. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.